Powrót do kategorii

BRANSOLETA SREBRNA (p)

0012 DOSTĘPNY TEL. 52 3251239 LUB 516459234

269,00pln

Solidne bransoletki srebrne robione ręcznie, to produkt ponadczasowy. Wykonane z największą starannością potrafią przetrwać nie tylko lata ale i wieki. Idealny przedział wagowy, w którym się mieszczą, sprawia, że obecność bransoletki na ręce wyczuwana jest dokładnie tak jak, klienci lubią najbardziej. Mając tę biżuterię na ręce wyraźnie wyczuwa się jej ciężar, bo to w końcu 15-19g srebra próby 925 ale nie jest to waga, która powoduje jakikolwiek dyskomfort.

Uniwersalny wzór bransolety nie precyzuje dla kogo jest przeznaczona, dlatego jest kupowana w zależności od wagi (grubości) bransolety przez panie oraz wyraźnie grubsze i cięższe bransolety przez panów. Bransolety w tym wzorze można zrobić znacznie grubsze i cięższe i to właśnie takie ozdoby są kupowane z myślą o mężczyznach.

Bransoletka srebrna zakończona jest bardzo solidnymi końcówkami z odpowiednio grubej srebrnej blachy. Takie rozwiązanie zapewnia bransolecie nieporównywalnie większą trwałość w stosunku do bransolet srebrnych produkowanych i sprzedawanych masowo. Również zapięcie tej pięknej, srebrnej bransolety jest możliwie największe w stosunku do jej szerokości, co wpływa nie tylko na jakość tego pieknego produktu ale również poprawia komfort podczas zapinania i odpinania bransolety.

Masa22,2g waga zależy od długości bransolety
Próba925
Kamień
Długość24cm lub krótsza
Szerokość7 mm , grubość 3mm
Rozmiar

Ten produkt nie posiada przypisanych produktów polecanych

Zapraszamy do dodania opinii o BRANSOLETA SREBRNA (p)

(5/5)
Dodaj opinie